O Nas - aloesandra.pl


Z założenia nasz sklep nie ma być jednym ze 100 sklepów internetowych sprzedających jedynie produkty firmy Forever Living w najróżniejszych kolorowych oprawach.

Zależy nam, aby każdy użytkownik korzystający z naszego sklepu mógł także zasięgnąć opinii osoby posiadającej dużą wiedzę i kompetencje z zakresie Dietetyki.

Dlatego też nawiązaliśmy współpracę ze znaną w środowisku Forever oraz Dietetyków aloesandrą - Aleksandra Posiada.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z produktów uzupełniony był o komentarz naszego Ambasadora, a informację umieszczone w BLOGU były jak najbardziej obszerne i pomagały wszystkim naszym użytkownikom.


Aleksandra Posiada - Ambasador sklepu aloesandra.pl, autor BLOG'a


Szalona, energiczna, kochająca świat pasjonatka zdrowego stylu życia.

Jestem mamą 11-letniego syna i w sumie to on zapoczątkował u mnie to wyjątkowe zainteresowanie profilaktyką zdrowotną. Pewnie jak każda dobra matka chciałabym uchronić swoje potomstwo przed tym co złe, przed chorobami etc.

Postanowiłam więc zgłębić temat. Zaczęłam żyć zdrowiej i wprowadziłam wiele fajnych zasad w moim domu.

Efekt jest taki ze mój syn ma odporność na wysokim poziomie, a leczymy się głównie naturalnymi metodami.

Kocham ludzi.  Dlatego też zaczęłam dzielić się tą pasja szerzej. Najpierw wśród rodziny, przyjaciół i znajomych, a teraz również wśród nieznajomych, którzy szybko dołączają do mojego kręgu pasjonatów zdrowego stylu życia i razem dzielimy się tym co najlepsze.

Uwielbiam się dzielić tym co mam, wiec jak tylko wyszperam coś ciekawego to wrzucam ????

Przeczytałam tony książek o dietach, działaniu różnych roślin, składnikach mineralnych, obejrzałam masę wykładów o konkretnych schorzeniach, jak z nimi żyć i jak im zapobiegać, cały czas poszerzam wiedzę bo co chwilę pojawiają się nowe badania, obserwacje które dają WIEDZĘ i nadzieję przy okazji...

Postanowiłam udokumentować swoją wiedzę i skończyłam studia podyplomowe na kierunku Dietetyka w Instytucie Żywności i Żywienia. Ale na tym nie koniec. Aktualnie zgłębiam wiedzę dotyczącą dietetyki i suplementacji na kursach u Kuby Mauricza.

Z firmą Forever współpracuję od września 2017, osiągnęłam pozycję managera i z sukcesem rozbudowuję swój zespół. Aktywnie współpracuję z psychodietetykiem, trenerami personalnymi, kosmetyczkami i pasjonatami zdrowia którzy są nauczycielami, architektami wnętrz i zieleni, handlowcami lub prowadzą inne firmy usługowe. Każdy z nas powinien o siebie dbać, niezależnie od zawodu. 

Moja najważniejsza misja to wybicie wszystkim z głowy stwierdzenia: „Coś mi dolega, to starość... trzeba się przyzwyczaić...” a ja mówię STOP!

Zatrzymaj się na chwile, popatrz najpierw na swój tryb życia, pomyśl co robisz, co nie sprzyja zdrowiu, zmień proste rzeczy, powolutku, małymi kroczkami i zobaczysz ze pesel to nie wyrok ????

Ja chętnie Ci potowarzyszę w tej podróży ku dobremu zdrowiu, a jak się będziesz starał to może uda nam się cofnąć a przynajmniej zatrzymać ten pesel na jakiś czas????????

Życie jest piękne, a im jesteśmy starsi,  powinno być tylko piękniejsze, wiec warto zadbać o swoje ciało, umysł i psychikę aby trwać w jak najlepszej formie przez długie lata.


Zapraszam na mój fan page - aloesandra.pl Fan Page
Oraz na mojego bloga - BLOG aloesandra.pl

Właścicielem sklepu jest:

  • aerie.pl Sebastian Pawlak
  • ul. Włodarzewska 87A/44
  • 02-393 Warszawa
  • NIP: 812-175-43-05
Informator o produktach
Katalog produktów